KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13903435
nr 1390 3435
Johan Fredrik Isberg
(1846-1904)
Akvareller, 3 st, Johan Fredrik Isberg (1846-1904), Motiv från Stockholm, Monogramsignerade, 15,5x10, & 10x15, akvarell
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 12 april 2021
kl 18:02:25
11/4 18:37:22
Johan Fredrik Isberg
Läs mer om Johan Fredrik Isberg