KONST / Litografier / Litografier 14719115
nr 1471 9115
Litografier
8st, Svenska Slott, yttermått inklusive ram: 15x17-19x24cm. Ej signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 30 maj 2022
kl 19:37:45
100 kr