ART / Lithographs / Litograph in colors 15417090
nr 1541 7090
Marianne Lindberg De Geer
(f. 1946), Sverige
Marianne Lindberg De Geer (b. 1946), Sweden. 'Rabbit Tales' Signerad, numbered 120/250, litograph in colors, unframed,
LITOGRAPH IN COLORS, "Rabbit Tales" Signerad, numrerad 120/250, Färglitografi, oramat löst blad, 44x51 cm
Marianne Lindberg De Geer, Swedish artist born 1946.
2000
SEK 2200
Monday May 22 2023
at 20:24:30
1.500 kr
1.600 kr
2.000 kr
1.800 kr
1.900 kr (Robot)
2.000 kr
2.000 kr (Robot)
Marianne Lindberg De Geer
Read more about Marianne Lindberg De Geer