KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9177518
nr 917 7518
Oidentifierad konstnär, landskap med figurer, 1800-tal, signerad, 298x24
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 oktober 2014
kl 18:17:06
13/10 18:12:06