KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16557277

nr 1655 7277

Harald Lindberg

(1901-1976), Sverige

Oljemålning, Hamnmotiv. Signerad. Olja på pannå, 20x55 cm, yttermått inklusive ram: 23x58 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

700 kr

måndag 4 november 2024
kl 19:10:56

Harald Lindberg

Läs mer om Harald Lindberg