FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 8759265
nr 875 9265
CHAIRS
4 pcs. 19th century, snarlika, wear.
4 st. 1800-tal, snarlika
Condition: slitage
600
Monday February 17 2014
at 19:04:27