KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16087105

nr 1608 7105

Knut Haggren

(f. 1926), Sverige

Oljemålning, Stadsmotiv. Signerad. Olja på duk, 54x37cm, yttermått inklusive ram: 69x51cm

Knut Haggren, svensk målare född 1926.

Utrop:

300 kr

Såld:

200 kr

måndag 25 mars 2024
kl 19:18:44

Knut Haggren

Läs mer om Knut Haggren