ART / Oil paintings / Oil painting 12948343
nr 1294 8343
OIL PAINTING
unidentified artist. Signerad Dahlström, "morgondopp". Oil on canvas, 63x16 cm,
Oidentifierad konstnär. Signerad Dahlström, "morgondopp". Olja på duk, 63x16 cm
800
SEK 150
Monday December 2 2019
at 19:23:49
30/11 00:19:14
100 kr
2/12 17:13:25