KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 5521618

nr 552 1618

Skulptur

Pojke med sticka, höjd: 16

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 17 november 2008
kl 18:42:02

14/11 20:41:28 1      Vinnande bud