KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15792052
nr 1579 2052
Etsning
Stig Borglind (1892-1965), Sverige. Signerad, "fiskar". Bildmått: 35x27 cm, yttermått inklusive ram: 57x47 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 november 2023
kl 20:09:17
100 kr
200 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
20 nov