MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 17004332
nr 1700 4332
Skåp
1930-tal, Betsad Björk. Bredd: 75 cm, djup: 25 cm, höjd: 80 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 12 maj 2025
kl 20:28:32
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr