MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Stolar 5897444

nr 589 7444

Stolar

4 st, Fritz Hansen, 1973

Kondition: slitage, skador

Utrop:

2.000 kr

Såld:

6.100 kr

måndag 29 juni 2009
kl 18:16:17

Fritz Hansen