ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 16229361

nr 1622 9361

MIXED MEDIA

Stig SASEN Andersson. Signed, dated -55, Tyska Kyrkan, watercolour, indian ink drawing, 33x26,

Stig SASEN Andersson. Signerad, blandteknik, daterad -55, Tyska Kyrkan, akvarell, tusch, yttermått inklusive ram: 33x26

Monday May 27 2024
at 20:54:14