KONST / Litografier / Färglitografi 10849396
nr 1084 9396
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Bengt Lindström (1925-2008), 121/250, signerad, motivet: 35x48
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 23 januari 2017
kl 18:27:23
22/1 13:43:31
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström