KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16326351
nr 1632 6351
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, fruktstilleben, nutida. Olja på duk, 65x45 cm, yttermått inklusive ram: 86x66 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 juli 2024
kl 19:51:45
300 kr
350 kr
500 kr