KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 8124221
nr 812 4221
Akvareller
2 st, längd: Lagerström, signerade, motivets mått: 36x50 + 51x36
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 4 mars 2013
kl 19:19:41
27/2 23:06:16
150 kr
4/3 08:51:58