KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 9939015
nr 993 9015
Edvin Bodin
(1898-1965), Sverige
Pastell, Edvin Bodin (1898-1965), Hus, signerad, 22x29
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 9 november 2015
kl 20:49:53
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
Edvin Bodin
Läs mer om Edvin Bodin
Lis Husberg (f. 1920)