KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14609009
nr 1460 9009
Erik Olsson Sanda
(1919-2006), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 55/100, daterad 64, "humlegården". Bildmått: 27,5x24,5cm, yttermått inklusive ram: 40x37cm
Erik Olsson Sanda, svensk bildkonstnär född 1919, död 2006.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 11 april 2022
kl 20:43:23
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Erik Olsson Sanda
Läs mer om Erik Olsson Sanda
Erik Olsson Sanda
Läs mer om Erik Olsson Sanda
nr 1460 9009
Erik Olsson Sanda
(1919-2006), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 350 kr |
måndag 11 april 2022 |
Erik Olsson Sanda