FURNITURE / Chairs and Stools / Chair 6867401
nr 686 7401
CHAIR
19th century, wear.
1800-tal
Condition: slitage
300
SEK 100
Monday Mars 14 2011
at 18:32:48
14/3 17:10:16
Oxford chair
Producerad av Fritz Hansen, Danmark.