KONST / Litografier / Färglitografi 13658123
nr 1365 8123
Ingrid Roth
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad HC 29/29. Motivet: 38x60 cm
Ingrid Roth, svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 7 december 2020
kl 19:11:05
600 kr
700 kr
800 kr
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr