KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8493567
nr 849 3567
Akvarell
osignerad, 35x24
Utrop:
300 kr
Såld:
800 kr
måndag 30 september 2013
kl 20:10:13
100 kr
150 kr
700 kr
250 kr
350 kr
450 kr
600 kr