KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8493567

nr 849 3567

Akvarell

osignerad, 35x24

Utrop:

300 kr

Såld:

800 kr

måndag 30 september 2013
kl 20:10:13