KONST / Litografier / Litografi 17422077
nr 1742 2077
Margit Ljung
(1918-1998), Sverige
Litografi, Karusell. Signerad, numrerad 71/150. Bildmått: 39x45 cm, yttermått inklusive ram: 46x55 cm
Margit Ljung, svensk bildkonstnär född 1918, död 1998.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 24 november 2025
kl 18:36:02
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)