KONST / Litografier / Färglitografi 15763012
nr 1576 3012
Antoni Clavé
(1913-2005)
Antoni Clavé (1913-2005), Signerad, numrerad 96/99. Färglitografi, bildmått: 71x50 cm, yttermått inklusive ram: 89x66 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 6 november 2023
kl 19:04:23
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr