MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Pall 7495405
nr 749 5405
Pall
höjd: 50
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 26 mars 2012
kl 17:29:26
26/3 16:47:02
100 kr
26/3 16:55:34