KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13524636

nr 1352 4636

Etsning

Jaques Roger. Signerad, numrerad 5/30, Le Trou. Motivet: 11x9

Utrop:

500 kr

måndag 5 oktober 2020
kl 18:36:20