KONST / Litografier / Färglitografi 15052121
nr 1505 2121
Lars Arvidsson
(f. 1950), Sverige
Signerad, numrerad 38/150, komposition. Färglitografi, bildmått: 25x34 cm, yttermått inklusive ram: 45x52 cm
Lars Arvidsson, svensk bildkonstnär född i Vadstena 1950.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 november 2022
kl 18:01:15
28/11 14:42:05
Lars Arvidsson
Läs mer om Lars Arvidsson