KONST / Litografier / Färglitografi 14088604
nr 1408 8604
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Vaxholm. Signerad, numrerad 89/360. Motivet: 44x40, yttermått inklusive ram: 62x56 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 juli 2021
kl 19:33:49
100 kr
150 kr