KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10649248

nr 1064 9248

Egron Lundgren

(1815-1875), Sverige

Akvarell, Egron Lundgren (1815-1875), Sjö, signerad, 10x10

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 24 oktober 2016
kl 20:10:38

Egron Lundgren

Läs mer om Egron Lundgren