KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14378525
nr 1437 8525
Akvarell
Oidentifierad konstnär. "På Café Opera". Signerad Stina M. Akvarell, 38x27 cm, yttermått inklusive ram: 54x44 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 december 2021
kl 19:21:22
13/12 18:12:30