MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Skrivbordsstol 5817404
nr 581 7404
Skrivbordsstol
1800-tal
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
600 kr
måndag 4 maj 2009
kl 18:34:34
500 kr
100 kr
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
450 kr
6
500 kr
7
550 kr
8