KONST / Skulptur & konsthantverk / Plexi 14688007

nr 1468 8007

Plexi

Bengt Bengtsson. "Marilyn". Signerad, numrerad 13/50. Tryck på plexiglas. Bildmått: 25x18 cm, yttermått inklusive ram: 25x18 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

900 kr

tisdag 24 maj 2022
kl 20:00:58