KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12175049
nr 1217 5049
Gunnar Svenson
(1892-1977), Sverige
Oljemålning, Gunnar Svenson (1892-1977), Söder mälarstrand, Signerad. Olja på duk, 64x90
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 19 november 2018
kl 18:08:41
19/11 17:37:33
Gunnar Svenson
Läs mer om Gunnar Svenson