Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Litografier / Serigrafier 10188383



*

nr 1018 8383


HÃ¥kan Berg

(f. 1958), Sverige


Serigrafier, 2 st, Håkan Berg, 79/140, bladets mått: 52x43


Håkan Berg, svensk bildkonstnär född 1958.

Utrop:

500 kr

Sista tid för bud online:

måndag 15 februari 2016
kl 18:19:17



  • Specialauktion

  • Konstnär/Designer

HÃ¥kan Berg

Håkan Berg, svensk bildkonstnär född 1958.

Läs mer om HÃ¥kan Berg
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: håkan berg litografier serigrafier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
  • 6448 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 19:32
  • 6449 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:38
  • 6690 Färglitografi
    Ebba Kristina Wingårdh (f. 1962), Sverige. "De va ..//
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:49




Ladda ner broschyr