KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13524642

nr 1352 4642

Färgetsning

Oidentifierad konstnär. Signerad, "Abgestempelt", -79. Motivet: 15x15 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 5 oktober 2020
kl 20:49:41

5/10 16:19:22 1      Vinnande bud