KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 17569427

nr 1756 9427

Ture Lidström

(1917-1995), Sverige

Teckningar, 2 st, Tusch, Signerad, yttermått inklusive ram: 25x23-32x36 cm

Utrop:

600 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 100 kr (per 00:51:35)
Uppdatera
Visning

fredag 30/1, lördag 31/1, söndag 1/2 och måndag 2/2

Auktionen
avslutas:

måndag 2 februari kl 20:56:09

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
30/1 16:28:16 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Ture Lidström

Läs mer om Ture Lidström