KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17412105
nr 1741 2105
Etsning
John E Franzén. Signerad, numrerad 12/70, daterad 1978, Självporträtt. Bildmått: 35x31 cm, yttermått inklusive ram: 60x54 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 17 november 2025
kl 18:17:46
700 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
17 nov