KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17412105

nr 1741 2105

Etsning

John E Franzén. Signerad, numrerad 12/70, daterad 1978, Självporträtt. Bildmått: 35x31 cm, yttermått inklusive ram: 60x54 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 17 november 2025
kl 18:17:46

  • Tema
  • 17 nov