KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9241508
nr 924 1508
Akvarell
Torsten Andersson, änder, signerad, motivet: 34x43
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 17 november 2014
kl 20:14:23
150 kr
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)