KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 16969134
nr 1696 9134
Carsten Engström
(1941-2004), Sverige
Oljemålningar, 2 st, Monogramsignerade, landskap. Olja på duk, 22x15 cm, yttermått inklusive ram: 34x28 cm
Carsten Engström, svensk målare född 1941, död 2004.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 28 april 2025
kl 18:40:41
26/4 08:07:04
Carsten Engström
Läs mer om Carsten Engström