KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 5624040

nr 562 4040

Akvarell

1800-tal, Stilleben, 7, 5x10, 5

Utrop:

1.000 kr

Såld:

750 kr

måndag 26 januari 2009
kl 18:30:14

25/1 20:44:59 1      700 kr
25/1 20:59:25 2      Vinnande bud