MÖBLER / Skåp & hyllor / Kryddhylla 10906372
nr 1090 6372
Kryddhylla
längd: 39 cm, djup: 19 cm, höjd: 34 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 februari 2017
kl 18:49:53
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr