KONST / Litografier / Litografier 6881707
nr 688 1707
Litografier
10st, uniformsplanscher, 1800-tal, 12x19
Utrop:
600 kr
Såld:
650 kr
måndag 28 mars 2011
kl 18:40:33
200 kr
600 kr
350 kr
450 kr