KONST / Litografier / Färglitografi 16416095
nr 1641 6095
Marc Chagall
(1887-1985), Frankrike
Kain och Abel. Färglitografi. Ej signerad. Bladets mått: 35,5x26 cm, yttermått inklusive ram: 57x47 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 9 september 2024
kl 18:22:16
9/9 15:25:23
Marc Chagall
Läs mer om Marc Chagall