KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 9996420

nr 999 6420

Pastell

Mason, innergård, signerad, 33x25

Utrop:

300 kr

måndag 7 december 2015
kl 20:52:48