Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 12043513



*

nr 1204 3513


Pastell

Carl Brandt, 1893, landskap, 87x35


Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

Sista tid för bud online:

måndag 17 september 2018
kl 19:28:21


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
17/9 17:13:30 1      300 kr
17/9 19:23:21 2      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller carl brandt färgkrita landskap landskapsmotiv landskapsmåleri pastell vattenfärg
  • 8204 Pastell
    Oidentifierad konstnär. Ej signerad, interiör, 48x..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 20:18




Ladda ner broschyr