KONST / Litografier / Färglitografi 17412046
nr 1741 2046
Färglitografi
Artur Percy, "Ingrid". Signerad, daterad 1924. Färglitografi, bildmått: 46x38 cm, yttermått inklusive ram: 54x44 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 november 2025
kl 18:59:07
17/11 18:03:31
17 nov