MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 8737258

nr 873 7258

Byrå

Valnöt, 1890-tal, längd: 92, djup: 46, höjd: 118

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 3 februari 2014
kl 20:12:16

1/2 14:05:27 1      Vinnande bud
3/2 19:56:29 2      700 kr