MÖBLER / Skåp & hyllor / Stringhylla 14929221
nr 1492 9221
Stringhylla
3 hyllplan. Bredd: 78 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 26 september 2022
kl 19:24:12
200 kr
450 kr