Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Litografier / Färglitografi 10379626



*

nr 1037 9626


Färglitografi

Mikael Kihlmann, Bil, 133/250, bladets mått: 27x21


Följerätt

Ja

Utrop:

600 kr

Såld:

500 kr

Sista tid för bud online:

måndag 16 maj 2016
kl 18:04:16


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
16/5 14:06:25 1      300 kr
16/5 17:01:32 2      450 kr
16/5 17:59:16 3      Vinnande bud



  • Specialauktion
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: bil färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad mikael kihlmann
  • 6448 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 19:32
  • 6449 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:38
  • 6690 Färglitografi
    Ebba Kristina Wingårdh (f. 1962), Sverige. "De va ..//
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:49




Ladda ner broschyr