KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14052241
nr 1405 2241
Ester Henning
(1887-1985), Sverige
Blandteknik, Stämpelsignerad, intyg a tergo, 39x29 cm, yttermått inklusive ram: 51x41
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 21 juni 2021
kl 18:23:15
16/6 13:47:01
1.500 kr
16/6 23:25:41
21 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer
Ester Henning
Läs mer om Ester Henning