KONST / Litografier / Färglitografi 17295163
nr 1729 5163
Joan Miró
(1893-1983), Spanien
"Oiseau devant le soleil", 1961. Ur Derrière le Miroir 125-126. Ej signerad eller numrerad. Färglitografi. Bladets mått: ca 83x38 cm, yttermått inklusive ram: 101x51 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 6 oktober 2025
kl 20:28:17
30/9 15:28:30
300 kr
3/10 07:08:59